Micronesia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Micronesia

Nemovitost na prodej v Mikronésii

Federativní státy Mikronésie jsou ostrovním státem Oceánie. Nacházejí se ve střední a východní části ostrovů Caroline, mezi ostrovy Marianne na severu, Marshallovými ostrovy a Kiribati na východě, Papuou-Novou Guineou, Šalamounovými ostrovy a Nauru na jihu a Palau na západě.

Státy, které tvoří federaci, jsou od západu na východ Yap, Chuuk, Pohnpei a Kosrae.

Palikir je malé město, jehož obec má přibližně 7 321 obyvatel a je hlavním městem Mikronésie.

Nachází se na ostrově Pohnpei, město je hlavním městem od roku 1989, kdy nahradilo Kolonii.

Rozhodování o koupi nemovitostí k prodeji v Mikronésii je neobvyklá, ale ne nemožná volba.

Mikronéské federativní státy i nadále patří mezi země s nejnižším skóre na světě díky své dostupnosti pro zahraniční investice. Za vytvoření a provádění zákona o zahraničních investicích v Mikronézských federativních státech je odpovědná jak národní vláda, tak každá ze čtyř vlád států. Proces pro cizince, který investuje a rozhodne se koupit nemovitost k prodeji v Mikronésii, může být dlouhý, nákladný, matoucí a může se případ od případu změnit. Ačkoli vnitrostátní právní předpisy stanoví některé obecné pokyny, právní předpisy států se velmi liší v oblastech, v nichž umožňují zahraniční investice, v procesu udělování zahraniční investiční licence a v pravidlech vlastnictví. Investor musí získat povolení pro každý stát, který hodlá podnikat nebo kupovat nemovitosti k prodeji v Mikronésii.

Zahraniční vlastnictví půdy není povoleno a podmínky leasingu jsou kontrolovány výhradně na státní úrovni. Zákon Kosrae umožňuje obnovení 55 let nájemného na dalších 55 let, zákon Chuuk umožňuje až 99 let, Pohnpei 55 let obnovitelné až 99 let, Yap ne více než 100 let a národní vláda FSM nahoru na 99 let.

  •  
    Stěhování do Mikronésie. Zahraniční a žijí v Mikronésii.

        Hledáte ráj, ale chcete být alternativou? Chcete radikálně změnit svůj život, ale nevíte, zda by to mohla být správná volba? Jste unaveni z běžné denní rutiny? No, můžete si odpočinout, protože jste na správném místě! My v Realigro jsme se rozhodli vytvořit malý mini-průvodce, zaměřený pře ...

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB